Projectleider E Woningbouw

Projectleider E Woningbouw

Ben jij de Projectleider E die graag plaatsneemt in de helikopter en ervoor zorgt dat onze projecten van A tot Z goed georganiseerd zijn? We zoeken voor ons team Woningbouw een ervaren collega die beschikt over elektrotechnische kennis, natuurlijk leiderschap en enthousiasme. Herkenbaar? We hebben een vacature voor een

PROJECTLEIDER E - Woningbouw

 

Wat je gaat doen

Door plaats te nemen in de spreekwoordelijke helikopter ben jij degene die het overzicht heeft over je lopende projecten. Denk hierbij aan de aansturing van de voorman/monteurs, het meer- en minderwerk en het stuk (financiële) sturing zoals het bewaken van de kosten en het budget.

 Het belangrijkste is dat jij bijstuurt waar dat nodig is, helder communiceert over de werkzaamheden en eindverantwoordelijke bent voor het project. Wanneer er extra mankracht nodig is, dan regel je dat. Je bent regelmatig te zien op onze projecten in Noord en Midden Nederland en zorgt op de bouwplaats dat alles soepel verloopt.

 Je bent het aanspreekpunt voor de opdrachtgever en de onderaannemers. Je spreekt met hen werkopdrachten door en kijkt en kijkt mee naar de ontwikkelingen op de bouw. Je zorgt ervoor dat de kwaliteit, veiligheid en snelheid worden geborgd. Je kan snel schakelen, goed omgaan met stressvolle situaties en zet de klant centraal.

Ons team bestaat uit 10 projectleiders, waarin humor, passie en waardering voorop staan.

Wij zoeken

Een ervaren Projectleider E die zijn weg weet te vinden in de installatie- en bouwwereld. Iemand die ervoor zorgt dat een project van A tot Z op rolletjes loopt en het naar tevredenheid oplevert. Iemand die daarbij de kwaliteit, de kosten en de mensen niet uit het oog verliest.

Wij vragen

  • Ervaring als Projectleider E
  • Afgeronde opleiding MBO+ richting elektrotechniek
  • Goede beheersing van Microsoft Office
  • Beheersing van 4PS is een pré
  • Je straalt leiderschap uit en houd het overzicht om te komen tot het beste resultaat.

Een assessment maakt onderdeel uit van de procedure.

Wij bieden

Na het inwerkperiode ga je zelfstandig aan de slag met jouw projecten en gaan we er met elkaar wat moois van maken.

Respect, waardering & vrijheid in je werk is waar van der Sluis Technische bedrijven voor staat. We vinden het naast de fantastische projecten die we opleveren, heel belangrijk dat onze mensen plezier hebben in hun werk. We bieden vele opleidingsmogelijkheden om jezelf verder te ontwikkelen.

Niet voor niets dat veel van onze mensen al jarenlang met veel passie en gedrevenheid bij ons bedrijf werken. Met jou gaan we ook graag een mooie toekomst tegemoet.

Enthousiast?

Druk op de knop “solliciteer direct”, we zijn erg benieuwd naar je motivatie en cv.

 Vragen?

Voor inhoudelijke vragen kan je contact opnemen met Ronald Bremmer, Bedrijfsleider Woningbouw, via 038-3446555. Voor vragen over de procedure kan je bellen met Thomas Bos, Recruitment-adviseur via 06-57710818

Ook voor bureaus: bellen met Thomas

Van der Sluis Technische Bedrijven logo

Contact

Telefoon: 038-344 65 55

Bezoekadres

Kamperzeedijk 107
8281 PD Genemuiden

Postadres

Kamperzeedijk 107
8281 PD Genemuiden