BIM modelleur Utiliteit

BIM modelleur Utiliteit

Op onze afdeling Werkvoorbereiding Utiliteit hebben wij plek voor een BIM modelleur!
Wil jij werken bij een
 ervaren, deskundige en betrouwbare installateur? Wil jij werken  aan mooie, uitdagende en toonaangevende projecten binnen een organisatie waarbij de mens centraal staat? Wil jij jouw kennis en ervaring gebruiken om ons nog beter te maken, maar wil jij je ook blijven ontwikkelen? Solliciteer dan direct via de onderstaande button.

Wat ga je doen?

Jij gaat voor diverse opdrachtgevers werktuigbouwkundige installaties voor utilitaire projecten ontwerpen. Daarnaast maak jij ook de bijbehorende berekeningen voor leidingsystemen. Je werkt samen met onze interne afdelingen en met diverse aannemers om samen een eersteklas product neer te zetten.

Wat verwachten wij van jou?
Jij hebt kennis en ervaring op het gebied van BIM. Hierdoor hoef je alleen nog maar onze werkwijze onder de knie te krijgen. Na de inwerkperiode pak jij zelfstandig projecten op. Jouw ideeën komen aan en je weet oplossingen aan te dragen.

Wat mag je van ons verwachten?
Jij krijgt van ons de ruimte om je te ontwikkelen en te professionaliseren. Zo krijg je de mogelijkheid om (opfris)cursussen te volgen, welke in onze opleidingsgids worden aangeboden. Jij komt te werken binnen een laagdrempelige organisatie. Op onze afdelingen staan de deuren altijd open en collega’s zijn gemakkelijk benaderbaar, dat is hoe wij werken. Als bedrijf staan wij voor betrouwbaarheid, kwaliteit, toekomstgerichtheid, betrokkenheid en respectvol. Het zijn onze kernwaarden die wij binnen iedere bedrijfstak nastreven, zowel intern als extern.

In welk team kom je te werken?
Je komt te werken op een gezellige en gedreven afdeling. Het team is professioneel, maar ze kunnen een grapje op z’n tijd ook zeker waarderen. Buiten je eigen team heb je ook veel contact met andere afdelingen.

Wij bieden:

  • Een goed salaris,25 vakantiedagen en 13 atv-dagen
  • Een vaste aanstelling na 1 jaar bij wederzijds bevallen
  • De ruimte om de kennis en ervaring die jij bezit verder uit te breiden door middel van cursussen
  • Een leuk en hecht team waar jij in komt te werken
  • Een professionele en inspirerende werkomgeving

Wij vragen:

  • Afgeronde MTS Werktuigbouwkunde richting Installatie
  • Revit kennis is gewenst.
  • Werkervaring in de installatietechniek is een pré.

Meer weten
Heb je vragen over de functie? Neem dan contact op met Pascal Kemerink, Teamleider Projecten Utiliteit (06-25771257). Voor informatie over de procedure kan je contact opnemen met Jelle Flokstra, Recruiter (06-57710818).

Solliciteren
Reageer via de “solliciteer direct” button onderaan deze vacature.

Voor bureaus: rechtstreeks contact opnemen met de teamleider leidt tot diskwalificatie.

Van der Sluis Technische Bedrijven logo

Contact

Telefoon: 038-344 65 55

Bezoekadres

Kamperzeedijk 107
8281 PD Genemuiden

Postadres

Kamperzeedijk 107
8281 PD Genemuiden